Mókus csoport

Nevünket a Nagykovácsit körbe ölelő erdők egyik legkedvesebb állatkájáról kaptuk.
Mivel a mókus állandóan izeg-mozog, hozzá hasonlóan mi is kedveljük a jövés-menést, a kirándulást, a barangolást, a felfedezést.
Mindennapjainkban egy igazi élményvilágot teremtünk gyerekeinknek, amely hívogató, amit nagyon szerethetnek. Fontos, hogy a napirendünk és a csoport szokásai, szabályai biztonságot adjanak a gyerekeinknek.
Saját kezünk munkájával alkotott, varrott, horgolt bábok színesítik mesés világunkat, melyekkel egész nap játszhatnak gyerekeink, újra és újra átélve a történetek csodáit. Szeretjük a közös alkotásokat, amin együtt dolgozhatunk és az általunk készített játékokat, melyeket újrahasznosított anyagokból alkothatunk meg.
A mozgás a lételemünk, hiszen rendszeresen tornázunk, körjátékozunk, táncolunk.
Mindennapi életünkben az a legfontosabb, hogy minden Kismókus boldogan jöjjön óvodába és élményekkel, tapasztalatokkal gazdagodva térhessen újra otthonába.
Minden új Mókust örömmel fogadunk kis közösségünkbe, hogy együtt élhessünk át csodákat, melyeket közösen alkotunk meg.
Papp-Dadai Laura

Talpasné Kiss csillag